Grafický návrh webu Rufus.cz
Návrh webu hudební skupiny. Ilustrace Libor Drobný.

Grafický návrh webu Rufus.cz

Návrh webu hudební skupiny. Ilustrace Libor Drobný.
2009


O Jednadvacet

Ondřej Sedláček neboli Jednadvacet

Právě jsi se zařadil mezi nepočetnou skupinu návštěvníků mého nového portfolia grafických prací, webového designu a dalších více či méně podstatných a pro život nezbytných činností a způsobů marnění pozemského času. Ať už jsi robot, spambot, stalker, prostý pocestný nebo potenciální zájemce o mé skromné služby, na adrese www.jednadvacet.cz jsi už od roku 2001 mohl najít hromádku neaktuálních informací o mé činnosti. Mé jméno je Ondřej Sedláček, přezdívkou Jednadvacet.

Ročník 1979, bydlištěm v Litomyšli, působností téměř kdekoliv. Od roku 1998 se zabývám zejména návrhem internetových stránek, jejich finálním zpracováním a zajištěním jejich provozu. Postupně se specializuji na provádění grafických prací spojených primárně s návrhem internetových prezentací. Mými klienty jsou jednotlivci, komerční subjekty a společnosti, které se zabývají kompletními dodávkami internetových služeb. Zájem o svoje služby jsem zaznamenal z různých částí České republiky, nevelké úspěchy jsem postupně sbíral i z několika dalších zemí EU a mikroskopické ohlasy jsem zaznamenal i ze Spojených států amerických.

Základy mé činnosti spočívají v grafických aplikacích Adobe Photoshop, Illustrator, Flash a Corel Draw, v dodržování webových standardů, technik CSS a HTML a praktických zkušenostech s PHP, SQL, DOM, JavaScript.Vybraní klienti:

  • 1998 – 2001                  Bonton promotion a.s., Praha
  • 1998 – 2007                  e-Travel.cz, a.s., Praha
  • 2003 –                            IDC-softwarehouse, s.r.o., Praha
  • 2004 –                            Eastburger, Litomyšl
  • 2004 – 2007                  LGtrade a.s., Praha
  • 2006 – 2009                  Machin.cz s.r.o., Uherské Hradiště
  • 2006 – 2010                  Multimedia Atelier s.r.o., Praha
  • 2007                                Websitemaster a.s., Praha
  • 2007 –                             PCS Software s.r.o., Praha

 

Další spolupráce:

 LBtech a.s., Litomyšl; GWA s.r.o., Litomyšl; Fatran-Travel, Žilina (SK); Státní fond životního prostředí, Praha; Visual360, Litomyšl; 22 Consulting (UK)
0.07284s