Grafický návrh webu Rufus.cz
Návrh webu hudební skupiny. Ilustrace Libor Drobný.

Grafický návrh webu Rufus.cz

Návrh webu hudební skupiny. Ilustrace Libor Drobný.
2009


Krátce

Decentní update

11/02/2010

Proběhla drobná aktualizace webu. Mimo tahanic s roboty vyhledávače Google, kdy jsem nakonec přecejen tahal za delší konec provazu, i drobné doplnění pár položek portfolia a pár do části Showcase, což je ten banner, co zde zabírá nejvíc místa.


Pár slov k portfoliu

13/01/2010

Portfolio zatím stále není ve finálním stadiu. Mimo fakt, že neobsahuje velkou část nových prací a prací jiného druhu, prozatím není jistá ani konečná vizuální podoba. Podle toho jak bude v budoucnu růst se teprve uvidí, jakou formu nakonec získá. Třídit? Netřídit? Škatulkovat? Neškatulkovat? Samé otázky.


Tak se zdá,

13/01/2010

že to hlavní funguje. Pár chybiček se našlo a určitě se najde další pár. Možna i royal flush nebo fullhouse. Ale to už spraví čas.


No konečně

13/01/2010

Po více než miliónu letech jsem konečně dosáhl stavu, kdy můžu z testovacího provozu nového portfolia přejít do ostrého provozu. Snad vše proběhne v absolutním pořádku.


Stále naživu (trochu)

04/08/2011

I přes neaktualizované stránky se stále něco děje. Trochu. V poslední době jsem se zabýval tvorbou bannerů, například. A také trochu obchodním právem v oblasti vymáhání pohledávek. Je zajímavé, jak taková věc dokáže odradit vlastní zájem o další tvorbu.



0.0914s