Návrh potisku oblečení
Návrh potisku trika Intro pro virtuální značku oblečení Aspiring Addicts

Návrh potisku oblečení

Návrh potisku trika Intro pro virtuální značku oblečení Aspiring Addicts
2005


Krátce

Decentní update

11/02/2010

Proběhla drobná aktualizace webu. Mimo tahanic s roboty vyhledávače Google, kdy jsem nakonec přecejen tahal za delší konec provazu, i drobné doplnění pár položek portfolia a pár do části Showcase, což je ten banner, co zde zabírá nejvíc místa.


Pár slov k portfoliu

13/01/2010

Portfolio zatím stále není ve finálním stadiu. Mimo fakt, že neobsahuje velkou část nových prací a prací jiného druhu, prozatím není jistá ani konečná vizuální podoba. Podle toho jak bude v budoucnu růst se teprve uvidí, jakou formu nakonec získá. Třídit? Netřídit? Škatulkovat? Neškatulkovat? Samé otázky.


Tak se zdá,

13/01/2010

že to hlavní funguje. Pár chybiček se našlo a určitě se najde další pár. Možna i royal flush nebo fullhouse. Ale to už spraví čas.


No konečně

13/01/2010

Po více než miliónu letech jsem konečně dosáhl stavu, kdy můžu z testovacího provozu nového portfolia přejít do ostrého provozu. Snad vše proběhne v absolutním pořádku.


Stále naživu (trochu)

04/08/2011

I přes neaktualizované stránky se stále něco děje. Trochu. V poslední době jsem se zabýval tvorbou bannerů, například. A také trochu obchodním právem v oblasti vymáhání pohledávek. Je zajímavé, jak taková věc dokáže odradit vlastní zájem o další tvorbu.0.05991s